Pečlivá příprava – základ stěhování

Při stěhování je několik základních bodů, které nám samotnou realizaci stěhování usnadní. Pokud se rozhodujeme mezi stěhováním svépomocí nebo s pomocí stěhovací firmy, na obou stranách se vyskytují výhody a nevýhody. Na nás je, abychom si vybrali to správné řešení pro nás.

stěhování na míru

Čas na přípravu

Asi nejvíce času nám zabere samotné balení veškerých našich věcí a majetku. Pokud máme jen pár svršků a houpací křeslo s televizí, není to zas až takový problém. Jestliže máme ale ke všemu tomu nábytku ještě sbírku motýlů nebo drahých obrazů, tak se nám balení trošku prodlouží.

Určitě bychom měli nejdříve protřídit věci, které potřebovat již nebudeme a zjistili jsme, že by nám jen leželi neupotřebené ve skříni nebo ve sklepě. I na tyto služby stěhovací firmy myslí a spolehlivě nepotřebné harampádí likvidují.

V zajetí krabic

Po pečlivém roztřízení veškerých věcí se můžeme v klidu pustit do balení. Mnohé firmy dnes již nabízejí i tyto služby. A upřímně, každá ruka navíc se právě při balení věcí hodí. Stěhovací firmy nabízejí jako doplňkovou službu nejen balení věcí, ale také pronájem krabic a plastových beden. Odpadá nám tak úkol shánění krabic pro naše věci.

Pečlivě zabalené věci si označme tak, abychom je při vybalování v novém působišti spolehlivě našli. Křehké věci dobře zabalíme proti rozbití, nejlépe do bublinkové fólie.

Výběr firmy je důležitý

Samozřejmě, že i výběr stěhovací firmy je rovněž důležitým faktorem pro bezproblémové stěhování. Můžeme se spolehnout třeba i na to, že za nás firma vyřídí i potřebné papírování, zajistí i dostatek prostoru pro parkování stěhovacích vozů a dokonce se postarají i o celou realizaci stěhování. Vše je jen o domluvě a sjednaných podmínkách obou stran, vzájemné důvěře a spolehlivosti.

Obavy jsou zbytečné

Mnoho klientů, kteří chtějí využít služeb stěhovacích firem, se neprávem obávají různých nepředvídaných situací nebo neopatrnosti zaměstnanců stěhovací firmy. Různé historky a reference známých trošku zastrašují potencionální klienty. Každá firma je řádně pojištěna a obavy jsou zcela zbytečné.

Dokonale naplánovaná akce tedy může usnadnit spoustu práce, času i nepředvídaných situací. My tak můžeme být v klidu a spolehnout se na profesionály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *